چارلی هبدو

چارلی هبدو

تکرار تراژدی توسط ماشین کشتار آمریکا ایس ( دولت اسلامی)

فرح نوتاش             قدرت زنان   جبهۀ جهانی ضد امپریالیست               وین 8 ژانویه 2015

 

رئیس جمهور فرانسه ، عروسک خیمه شب بازی آمریکا سعی دارد نمایش دهد که به اصطلاح

غمگین است. او سازمان دهنده فعال و حامی ارتش ایس (دولت اسلامی بوده) است . ارتش اراذل آمریکا در سوریه.

بعنوان بخشی از زائده های آمریکا مثل پادشاهان قطر و عربستان سعودی و اسرائیل او با صدای بلند ارتش اراذل ایس را به عنوان اپوزیسیون رژیم بشار اسد و حکومت آتی سوریه در جهان تأیید کرد...2013

از آنجا که سارکوزی رئیس جمهور اسبق فرانسه به اپوزیسیون لیبی در ازای 36% از نفت لیبی

در سر نگونی قذافی کمک کرد( معاملۀ پر سودی!!!) این مقلد کور نیز در سوریه به دنبال چنین سهم پر سودی است.

پس اودر مساجد فرانسه را برای مأموران آمریکائی برای شستشوی مغزی جوانان مسلمان فرانسه باز می کند. سپس آن ها را آموزش تسلیحاتی می دهد ودر فرستاد نشان به سوریه شرکت می کند. اعضای ارتش ایس این را می دانند . و آن ها حتا در خواب هم به آزار حامی خود نمی پردازند. مجلۀ چارلی هبدو مجله ای سکولار فکاهی با گرایشات چپ بود. پس پلیس نیویورک احتیاج نیست نمایش گذاشتن نگهبان بر ای سفارت فرانسه را بدهد. در روز 2 ژانویه هلیکوپترهای آمریکا در مناطق اشغالی ایس در عراق اسلحه تخلیه کرده اند. این بازی دو گانۀ در سیاست خارجی آمریکا ست که چنین ظاهر احمقانه به خدمتکار ابله اش فرانسوا اولاندر می دهد.

 

 

در مثل فارسی آورده شده است مار در آستین دارد . یعنی بزودی نیشش خواهد زد.

ملتی سوخته است. کشور ویران و کلنگی شده است. و 5.5 میلیون کودک برای فردای تاریک خود می گریند. این هویت دهنده فرانسو اولا ندر است. ولی این رئیس جمهور وحشتناک فرانسه که

حامی اسلامیست ها در سوریه است و زهر را برای دیگران می خواهد ، در مالی (مستعمرۀ فرانسه در آفریقا ) بااجساد مردمی ساده که اسلامیست ها را باور کردند چاه ها را پر می کند . 2013

البته نباید فراموش کرد که نوکران نواستعمارگران هرگز اجازۀ به رشد اپوزیسیونی نمی دهند.

اولاندر اولین رئیس جمهور مضحک فرانسه نبود که سرمست از رأی مردم شد و با بی شرمی در نقش عیاش و خوشگذران پا به قصر الیزه گذارد.

بی حرمت و بی مسئولیت از مقر مردم برای حرص زشت و عفن خود سوء استفاده کرد. او سواری خوبی به آمریکا و اسرائیل در پشت خود داد ، تا 7 ژانویه 2015. قتل عام روزنامه نگاران.

چرا ایس با بریدن سر روزنامه نگار آمریکایی متوقف نشد؟ آن نیز جزو برنامه بود تا وابستگی ایس به آمریکا کتمان گردد. امپریالیست ها عقیده اشان را عوض نخواهند کرد. آن ها زهر را برای آسیا و آفریقا می خواهند حتا اگر روزنامه نگاری در دنیا باقی نماند.

مأموریت اسلامیست ها کشتار مسلمانان است . 8و9 ژانویه بوکو حرام در نیجریه 2000 نفر را کشته است. که خیلی کوچک در اخبار منعکس شده است.

آمریکا از اروپا برای شستشوی مغزی جوانان مسلمان و فرستادنشان به سوریه سوءاستفاده کرده

 

 

است. حالا این قاتلان کشتار جمعی به اروپا بازمی گردند . اروپا باید در انتظار تراژدی هایی بس بزرگتر از قتل عام روز نامه نگاران باشد.

چه باید کرد؟

فرقی نمی کند چندین بار انسانیت دست به ایجاد نظام هایی اجتمایی سیاسی با کیفیت بالای انسانی بزند . وقتی هنوز امپریالیسم نفس می کشد با طبیعت مخربی که دارد نخواهد توانست چنین جوامعی را تحمل کند باز این هیولای وحشتناک آن ها را ویران خواهد کرد .

پس جنبش سازمان یافته جهانی ضد امپریالیست می باید آنان را پایین بکشد.

فعال ترین امپریالیست هایی که از مذهب به نفع خود سوء استفاده می کنند آمریکا و انگلیس اند . و مبارزۀ بی امان جهانی باید به موجودیت آنان پایان بخشد.

و پشت این شعار بلند "من چارلی هستم " واقعیتی تلخ پنهان است . 2000 نفر از مردم نیجریه توسط بوکو حرام (ارتش اراذل آمریکا در آفریقا ) کشته شده اند و اکثر رسانه ها در آن مورد سکوت کرده اند . اجساد مردم در خیابان ها بر روی هم انباشته شده اند . شهر بی دفاع باگا با 10000 نفر سکنه ، که 2000 نفر آن قتل عام شده اند و بقیه فرار کرده اند با تمام روستا های اطراف آن بعد از قتل عام به تصرف ارتش اراذل آمریکا درآمده است .

www.farah-notash.com     women’s power           Farsy articles

Comments are closed.