ویروس کرونا ساخت آمریکا

ویروس کرونا ساخت آمریکا

فرح نوتاش           جبهۀ جهانی ضد امپریالیست         قدرت زنان         وین   02.03.2020

 

در چند روز گذشته بحث دامنه داری راجع به ویروس کرونا در انترنت جریان داشته است. فتنه از فیسبوک با پیامبر سازی داستان نویس علمی تخیلی آمریکا شروع شد. عده ای با دسیسه ای پنهان، دو صفحه از دو کتاب مختلف “دین کونتز” را به عنوان دو صفحه از یک کتاب به نمایش گذاردند و سعی در الغاء تئوری توطئه علیه چین را داشتند.

آنان پیشگویی نویسنده را بر مبنای صفحه ای از کتاب ” اسلحۀ بیولوژیک ” 1981 و صفحه ای از کتاب ” پایان روزها ” 2008 ، به عنوان صفحات یک کتاب، مدعی شدند. دروغ آنان توسط عده ای نویسنده افشاء و در سایت های مختلف در انترنت درج شد.

ولی ایده ابراز یک پیشگویی و مشخص کردن نام سازنده سلاح بیولوژیک از آزمایشگاه پاتوژن ووهان ، از کتاب اول ، با دایره ای قرمز ، به نظر سعیی روشن برای جا اندازی بقیه داستان به عنوان حقیقت دارد. این توطئۀ پنهان علت نوشتن این مقاله است.

ایده های ژول گابریل ورن، نویسنده، شاعر و نمایشنامه نویس فرانسوی 1828-1905 ، که بعدها داستان های تخیلی علمی مانند سفر به مرکز زمین و دو هزار لیک زیر دریا (لیک واحد مسافت 4.8 کیلومتر) و داستان های بسیار دیگرش، هنرمندان ، مخترعین و دانشمندان بسیاری را تحت تأثیر قرار داد. و بسیاری از ایده های او به واقعیت پیوست. در واقع او پیشگویی نمی کرد. او خالق ایده های جدیدی بود. پیشگویی نوعی خبر رسانی از رویدادی خارج ازارادۀ افراد است. ولی کاری که داستان نویس علمی تخیلی انجام می دهد خلق تصاویر و طرح ها است. بعد ها ممکن است مخترعینی جان به این طرح ها به دهند. این خلق است و نه پیشگویی.

و این، آن چیزی است که با تاثیر از دو کتاب ” دین کونتز” روی داده است. آزمایشگاه پنتاگون ایده های دین کونتز را اجرا کرده است . سلاح بیولوژیک ویروس کرونا را با تنوع جزیی ساخته است. از این رو علائم بیماری در کشور های مختلف با هم کمی متفاوت اند.

و مضحک این که اسرائیل هفتۀ گذشته اعلان کرد که بزودی دوای بیماری ویروس کرونا را به بازار عرضه خواهد کرد!

سال ها قبل از 2020 نیز به توریست هایی که توسط آژانس های متفاوت به چین برده می شدند ،

توسط آژانس ها توصیه می شده که از دستکش استفاده کنند و چیزی نخرند، چون در چین بیماری

خطرناکی شیوع دارد. و آن کدام بیماری بود؟!

دلایل متهم و محکوم کردن آمریکا در ساختن و بکار بردن سلاح بیولوژیک ویروس کرونا عبارت است از:

آمریکا رهبر مافیای جهان در حمله و غارت به ممالک جنوب است.

مهمترین تولیدات آمریکا، اسلحه است.

آمریکا نیاز به جنگ، برای فروش تولیدات داخلی اش ( اسلحه ) دارد.

آمریکا دشمن بزرگ چین است.

آمریکا در جنگ اقتصادی با چین است.

هیچ کشوری سلاح کشتار جمعی راعلیه مردم خود بکار نمی گیرد. آلودگی به همه جا رفته و لی هنوز در آمریکا خبری از آلودگی نیست.

ایدئولوژی دولت صهیونیست در سایۀ آمریکا ، در کلوب رم با حضور راکفلر، تقلیل جمعیت جهانی به یک میلیارد بوده است.

کل تاریخ آمریکا با جنایت مهر خورده است. بخصوص بعد از جنگ جهانی دوم.

ولی از آنجایی که رژیم آمریکا ، چون رژیم ملایان در ایران، دروغگو است ، جنایت ها را انجام می دهد ولی نمی خواهد کسی آن جنایت ها را افشاء کند. در نظر گرفتن تنبیه شدید برای جولین آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس ، و چلسی منینگ، برای افشای هزاران جنایت جنگی آمریکا در عراق است.

رژیم آمریکا بی اخلاق ترین حاکمیت تاریخ است. ولی در تنبیه افشا کنندگان جنایاتش، ماسک ناموسی بکار می برد.

رومن پولانسکی فیلمساز فرانسوی لهستانی نمونۀ دیگری است. او برای ساختن فیلم سایه نویس ( گوست رایتر) 2010، که پرده از راز “سی آی ای و تونی بلر” نخست وزیر سابق انگلیس برداشته است، شدیدا مورد غضب رژیم آمریکا قرار گرفته است. ولی با ماسک ناموسی تجاوز به دختر 13 ساله، در سال 1977، مورد پیگرد قانونی است. و حال آنکه در 1977 رومن پولانسکی یکسال زندانی شده و پرونده مختومه شده است. و زنده کردن ماجرا، فقط برای ایجاد ماسک ناموسی است .

ولی افشای جنایات جنگی آمریکا در عراق توسط جولیان آسانژ، موجب ایجاد ماسک ناموسی، تجاوز به دو زن سوئدی ، با داستان های دروغ جنسی و تهوع آور شده است.

سی آی ای این زنان را می خرد تا علیه مردان انقلابی از آنان سوء استفاده کند. و تمام این داستان ها را فقط افراد ساده باور می کنند. مثل دو زن هنر پیشه ای که به هنگام اعطای جوایز سزار به رومن پولانسکی در پاریس هفتۀ گذشته سالن را ترک کردند.

برای رژیم آمریکا کشتن انسان لذت بخش و سر گرم کننده است

سر نگون باد رژیم آمریکا

 

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.