وزارت دروغ

وزارت دروغ

جبهۀ مردم برای نجات ایران -خط سوم- نه ملا نه آمریکا

اعلامیه شماره 100

یازدهم اسفند= 02.03.2023

این وزارت خانه با آغاز کار امیرعبدالهیان در وزارت خارجه رژیم رانتخوار- نظامی و جنایتکار ملا تاسیس شده است. با فعالیت سرشار از وابستگی های عقیدتی به انجمن منفور حجتیه، امیر عبدالهیان شیوه جدیدی را در تاریخ ارتباطات خارجی بنیان نهاده است. این شیوه، دقیقا منشاء عقیدتی داشته و جز از آن نمی تواند باشد. انجمن شر حجتیه که در تارو پود تمام ارکان حکومتی ریشه دوانده است، با ارائه روشن نمونه وزارت خارجه ، به خوبی ماهیت خود را برای جهان نشان داده است.

وقتی که جهان به تمام واقعیت ها و جنایت های رژیم ملا با عکس و فیلم و نوشته اشراف دارد، او می تواند آن همه را براحتی کتمان کند. و سپس با دفاع خود از خبر نگار زن فلسطینی، چون خود را به جهان یک دروغ گو شناسانده ، علت مرگ او را زیر علامت سئوال ببرد. همانطوریکه تصاویر شیرین ابوعاقله نشان می دهد او زنی تحصیل  کرده و بی حجاب بوده و اعتقاداتش به هیچ وجه همخوانی با اعتقادات فناتیک و عقب افتاده سید علی خامنه ای و شرکا که در شرف بستن مدارس دخترانه هستند نداشته است. 

دروغ در واقع مهمترین اهرم شارلاتانیزم حاکم بر ایران است

در باور حجتیه جامعه بر دو قسمت مهم تقسیم می شود. خودی و غیر خودی. خودی ها آنانی هستند که در زیر چتر فراماسون انگلیس به مکتب حجتیه گرویده اند. و غیر خودی ها شامل بقیه مردم می شود. خودی ها مجاز به دزدی، جنایت واعمال همه گونه بی عدالتی علیه غیر خودی ها هستند. در واقع خودی ها ، مالکان جان و مال مردم اند. اجازه آتش به اختیار برای خودی ها صادر شده است. آتش به اختیار همان کشتار بدون محاکمه و زندان است.

این مردک وقیح نوکر انگلیس ، چنین حقی را برای خودی ها صادر کرده است.

از طرفی گفتن دروغ علیه غیر خودی ها مجاز است . پس بخشی اجازه دارند راحت مردم را بکشند و برخی دیگر که سخنگو هستند دستور دارند کتمان  و ماله کشی کنند. این کتمان در چند ماه اخیر در گفتار مقام های انتظامی و پلیس نیز به کرات دیده شده است. این بخش غیر قابل انکارماهیت حجتیه فراماسونی است.  اکر رژیم ملا نصف کاخ کرملین را هم در اختیار داشته باشد، و اگر بی بی سی تمام صفحات خود را علیه رژیم ملا سیاه کند، باز تغییری در ماهیت امام زمانی و امتی حجتیه نمی دهد. باز تغییری در شکل برنامه ریزی شده انگلیسی هرمی حجتیه نمی دهد. حجتیه تمام ذراتش انگلیسی بوده و خواهد بود. این شعبه ایرانی اخوان المسلمین انگلیسی متولد 1928 در قاهره است. ملت ایران اسیر دست استعمار انگلیس است.

سید علی هفته گذشته به وضوح اعلان کرد: اینقدر برای من نامه ننویسید و مرا نصیحت نکنید. من نامه نمی خوانم. خوب معلوم است! چون طرف مراوده او مردم ایران نیست. او دستور می گیرد و خود را موظف به اجرای اوامر می داند. همین و بس. او نیازی به خواندن نظریات مردم ایران ندارد.

در رژیم های استعماری دقیقا همینطور است. مردم صاحب صلاحیت و صاحب هیچکونه نظری نیستند. ارباب استعمار گر فرمان می دهد و گماشته می بایست بدون چون و چرا اجرا کند و الا ، بجای او شخص دیگر گماشته می شود. این وسط مردم هیچکاره اند.

در کجای تاریخ دیده شده که حکومتی بمب شیمیایی در مدارسش بیاندازد؟ این کار دشمن است.

 لباس شخصی ها و لباس رسمی ها فرقی نمی کنند . همه تحت فرمان اتاق رهبری انگلیس در ایران، که همانا بیت رهبری است اداره می شوند. حال هی منتظر بمان تا مجرمین حمله به مدارس را پیدا کرده و مجازات کنند!! مجرمین همان اهالی خود فروش بیت رهبری است که مزدورانی اجیر شده با پول ملت را بجان مردم می اندازد. درست همان فرماندهان اسید پاشی هستند. اینان نیاز به تشنج دارند تا کسی پی به ماهیتشان نبرد. آمریکا واروپا فکر خود هستند.اگر ملت ایران منتظر کمک اجانب است، بردگی را انتخاب کرده است.

تنها راه نجات، ملت ایران از چنگ این اشغالگران بی صفت ، اتحاد و تشکل برای سر نگونی این نظام مخوف استعماری وتاسیس حکومتی عادل و انسانی و غیر وابسته است.

استقلال و آزادی و عدالت شعار ماست

 Worlds Anti-imperialist FrontWomen’s Power

www.farah-notash.com

Women’s Power

شیرین ابوعاقله

دروغ1

 

شیرین ابوعاقله  (20222- 1971)  متولد ارشلیم از یک خانواده عرب مسیحی فلسطینی، اهل بیت الحم بود . او بعد ها تابعیت آمریکایی را پذیرفته بود. او خبرنگار فلسطینی-آمریکایی بود که به مدت ۲۵ سال در شبکه عربی زبان الجزیره فعالیت می‌کرد.

RTEmagicC_Screenshot_2023-03-03_at_01.32.02.png

 

ابوعاقله یکی از خبرنگاران فعال در خاورمیانه بود که که اخبار مرتبط با فلسطین را پوشش می‌داد و در تاریخ  یازده ماه مه 2022 (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) درحالی که مشغول پوشش اخبار حمله نیرو‌های ارتش اسرائیل به شهر جنین در کرانه باختری بود مورد هدف نیرو‌های اسرائیلی قرار گرفت و به دلیل اصابت گلوله به سر به شهادت رسید، در حالی که جلیغه خبر نگاری بر تن داشت.

سفیر آمریکا دراسرائیل با توجه به این که شیرین ابوعاقله دارای تابعیت آمریکا بود، خواهان انجام تحقیقات در رابطه با نحوه مرگ وی شد. محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به کشته شدن شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی الجزیره، اعلام کرد که مسئولیت کامل جنایت ترور شهید ابوعاقله بر عهده رژیم صهیونیستی است.

Comments are closed.