قتل شیده لالمی توسط رژیم ملا

قتل شیده لالمی توسط رژیم ملا

جبهۀ مردم برای نجات ایران -خط سوم

اعلامیه شماره 48

دوم اسفند= 20.02.2021

وقتی فردی دفاع از محرومین یک جامعه و یا جهان را بر خود وظیفه می داند، او دیگر تنها متعلق به خانواده خونی خود نبوده و متعلق به خانوادۀ بزرگ مبارزان آن جامعه و یا جهان است. و دفاع از شرف انقلابی او، ورای خط و ربط های کوچک، وظیفه خانواده بزرگ مبارزان یک جامعه و جهان می گردد. و این وظیفه بی هیچ ارتباطی با خانوادۀ خونی او، واکنشی حقیقی و حقوقی خانوادۀ بزرگ مبارزان است

bcb9ecf24b

 

در اینجا صراحتا اعلان می شود که شیده لالمی “خبرنگار” با دفاع از محرومین ایران نه تنها  از اعضاء خانوادۀ بزرگ و قدرتمند مبارزان ایران علیه ظلم و بیداد رژیم ملا بوده ، بلکه بعد از قتل او، رژیم انگلیسی ملا در صدد است نقش قهرمانی او را محو کند. نشر دوباره بیانیه خانواده خونی شیده لالمی در روزنامه همشهری، نشان از فشار رژیم پلید ملا بر خانواده خونی او و احتمالا روز نامه همشهری دارد. رژیم ملا طبق روال همیشگی خود بعد از کشتار انقلابیون، سعی در دزدیدن لقب قهرمانی آنان می کند. چون از قهرمانان و مبارزان دلاور، زنده یا مرده می ترسد.

اگر هموطنان گرامی بخاطر داشته باشند ، جبهۀ مردم برای نجات ایران، بیانیه خود را 

 در افشای ارتکاب جنایت رژیم ملا در مورد هواپیمای اوکراین درست چند ساعت بعد از نشر خبر انفجار هواپیما منتشر کرد. و رژیم ملا بعد از سه چهار روز و بعد از  انتشار ویدئوهای ارتکاب جرم رژیم در دنیای مجازی، توسط مردمی که بعد توسط سپاه دستگیر شدند و از وضع آنان هنوز خبری در دست نیست ، مجبور به اقرار به شلیک موشک به هواپیما کرد. و بازی اشتباهی زدن شروع شد. و امروز نیز خبر جدید این است که:

 وعده رئيس سازمان قضایی نیروهای مسلح برای برگزاری دادگاه هواپیمای اوکراینی:  
شکرالله بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، خبر داد که کیفرخواست پرونده سرنگونی هواپیمای اوکراینی در حال تدوین است و «مراحل محاکمه پس از طی فرآیند مقدماتی با حضور متهمان و اولیاء دم در دادگاه آغاز می‌شود».

پیش از این،‌ غلامعلی ترکی، دادستان نظامی تهران گفته بود که در پرونده سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه پاسداران، «ده نفر مقصر شناخته شده» که در بین آنها «فرماندهان عالی نظامی» نیز حضور دارند..

حال باز در همین جا اعلان می شود که فرمانده اصلی برای شلیک به هواپیمای اوکراینی بیت رهبری بوده است. حتا اگر افرادی گناه را به گردن بگیرند و حاضر به اعدام شوند ، باید دانست پشت تمام فتنه ها بیت رهبری ابتکار عمل را با طراحی انگلیس در دست دارد. بیت رهبری دشمن مردم ایران است. پس اگر آمریکا لرد قاسم سلیمانی را بزند ، داغ دل بیت رهبری با زدن مردم ایران و نخبگان مردم ایران آرام می شود. انتقام حقیقی انفجار هواپیمای اوکراینی را هیچ دادگاهی نمی تواند بگیرد. فقط سرنگونی بیت رهبری با دست توانای مردم ایران می تواند انتقام درست را گرفته و عدالت را بر قرار کند. این بازی ها فقط برای فریب و آرام کردن شاکیان است.

جریان شیده لالمی هم درست به همین منوال پیش می رود. خانوادۀ او را وادار به نوشتن مطالبی که به آنان دیکته شده است کرده اند و چون قتل شیده لالمی انعکاس

جهانی داشته ، خانوادۀ او را مجبور به باز نشر بیانیه دیکته شده کرده اند.

کشتار خبر نگارانی که به افشای جنایت های این رژیم پلید اقدام می کنند ، از بیت رهبری صادر شده است. و سپاه خود فروخته پاسداران، که یک مشت آدم بی سواد و بی شخصیت، کار چاق کن انجمن حجتیه انگلیسی شده اند دست به هرنوع جنایتی می زنند و خود قادر به درک خیانت عظیم خود بر ملت ایران نیز نیستند. پیر مرد های زشت و پر خورده ای که اینقدر فاسد و خرفت شده اند که نمی دانند جز جاده صاف کن  برای نوکران ماسک دار انگلیس، زیر عبا و عمامه کارۀ دیگری نیستند

در این مرحله، رژیم ملا با خانوادۀ خونی شیده لالمی طرف نیست که اینقدر مزاحم آنان می شود و زیر فشارشان می گذارد. اینجا با ملتی جان بر لب رو بروست که خواهان انتقام خون تمام عزیزان از دست رفته خود است. اگر روزی سه وعده هم اطلاعات سپاه، و وزارت اطلاعات تمام روزنامه ها را وادار کنند تا بیانه خانوادۀ شیده لالمی را در روز نامه های خود منتشر کنند ، باز ملت خوب می داند که قاتل بیت رهبری است. این است شعار مردم.

مجتبی مجتبی بمیری…رهبری رو نبینی

مجتبی مردنی ست

رهبر بی بصیرت بی عقبه رفتنی ست

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

 

Journalists lives are in danger in Iran

http://womens-power.farah-notash.com/english-articles/2021/journalists-lives-are-in-danger-in-iran.html

جان روزنامه نگاران ایران در خطر است

 

womens-power.farah-notash.com/index.php

Comments are closed.