شورای علیل امنیت ملی

شورای علیل امنیت ملی

جبهۀ مردم برای نجات ایران- خط سوم

اعلامیه شماره 60

سی و یکم تیر ماه =22 ژوئیه 2021

شورای علیل امنیت ملی، به دبیری علی شمخانی، مقیم شهر لاکچری و ممنوعه لواسان، دارندۀ میلیارد ها دلار ارز ملت ایران در حساب بانکی نوه یک ساله خود، سازندۀ ساختمان های بسیاری با خلاف، با نام همان کودک، و کسی است که فهرست خلافکاری های بسیارش، خارج از حوصلۀ این اعلامیه است،

Bildschirmfoto_2021-07-23_um_14.36.54

 

امروز پس از جلسۀ بررسی مشکلات خوزستان با رئیس جمهور منتصب، در توئیت خود اعلان کرد، به جدیت ایشان برای حل مشکلات انباشته، بیش از گذشته امیدوار است. و اضافه کرد: همه باید با تلاش مضاعف برای به نتیجه رساندن تصمیمات راهبردی در مورد خوزستان گام برداریم . البته خشکسالی واقعیتی غیر قابل انکار است.

این در جایی است که علی شمخانی، دولت ها را از خرج هر بودجه ای در خوزستان منع کرده و آن را منطقه جنگی نامیده بود.

و امروز مجتبی یوسفی نمایندۀ اهواز در مجلس، نسبت به اجرای پروژه های غیر کارشناسی و محرمانه انتقال آب استان خوزستان اعتراض کرد

نمایندۀ اهواز با تاکید بر ضرورت رها سازی آب در خوزستان و جبران غرامت و خسارت مردم گفت: گریه آور است که با وجود 5 سد بزرگ ، 700 روستا و 25 شهر استان تنش آنی داشته باشند.

به گفتۀ این نماینده مجلس، خوزستان در سال1398 شاهد سیل خود ساخته وزارت نیرو بود. چرا که می خواستند بگویند خوزستان آب مازاد دارد و آن را انتقال بدهند.

 سپاه انتقال دهنده آب از خوزستان به استان های اصفهان، یزد و کرمان بوده است. البته این آبرسانی نه برای رفاه حال مردم آن مناطق، که برای آبرسانی برای کارخانه هایی است که سپاه با پول رانت خواری خود به راه انداخته است. 97% بودجه آب وزارت نیرو در 30 سال گذشته خرج آب سطح زمین و سد سازی شده است و فقط 3% آن برای آب های زیر زمینی و قنات مصرف می شده. در جایی که  صحبت از 700000چاه آب خشک شده در ایران است.

تونل بهشت آباد عنوان تونلی است که قرار است برای انتقال آب از استان چهار محال و بختیاری و خوزستان، به استان های اصفهان، یزد و کرمان به کار برده شود. طبق این طرح قرار است نسبت به انتقال سالانه حدود یک میلیارد و صد میلیون متر مکعب آب به فلات مرکزی ایران اقدام شود. در حالی که استان چهار محال و بختیاری و خوزستان با کمبود آب آشامیدنی مواجه می باشد. احداث تونل بهشت آباد و گلاب با اعتراض های متعدد مردم روبرو شد. و مدتی این پروژه با اعتراض های مردمی متوقف شده بود. و امروز سردار سعید محمد، فرماندار سابق قرار گاه خاتم الانبیاء، و از مهره های مطرح دولت رئیسی، در توجیه آن اقدام کرده است. و در اوج بی آبی مناطق نامبرده، گفته: « تصمیم خوبی گرفته شد که آب اصفهان از بهشت آباد تامین شود. اعتقاد کارشناسی من این است که مشکلی برای خوزستان پیش نمی آید

واکنون سئوال این است در جایی که رژیم ملا، نفت خوزستان را جدیدا بجای حمل با وسائل نقلیه، مستقیم با لوله ها صادر می کند، و چیزی از فروش آن را در 42 سال خرج خود مردم خوزستان نکرده است ، و آب خوزستان را به مناطق دیگر منتقل می کند، آیا هدفش ایجاد وضعیت کوچ  برای مردم خوزستان نیست؟

و این در جایی است که اجازۀ خرید خانه های خوزستانیان را به اعراب می دهد..

و از طرفی تخلیه خوزستان به لحاظ بی آبی، بی برقی وعدم دسترسی به ابتدایی ترین امور بهداشتی و زندگی از زمان استیلای رژیم ملا، امروز دارد تبدیل به امری اجباری می شود. و خوزستان خالی از سکنه  و یا سکنۀ خسته از این همه فشار، آیا در معرض خطر سلطۀ بیگانگان قرار نمی گیرد.

ملت ایران خوب می داند که نفت مهمترین رکن اقتصادد ایران بوده، و هنوز نیز هست.

و منابع خوزستان منبع اصلی درآمد ملی ایران است. پس در این صورت چطور ملت ایران اجازه می دهد که امنیت شاهرگ زندگی اش بدست عناصری این چنین خائن و جاهل چون شمخانی ها سپرده شود؟ خوزستانی را که باید مثل چشم از آن مواظبت شود،اینچنین در معرض نیستی قرار می دهند.

خوزستان از زمان جنگ یا بطور دقیق، از زمان انقلاب سیاه، مورد بی مهری شدید قرار گرفته است. آیا از دست دادن خوزستان برای ملت ایران آسان است؟

اگر آسان است که  در خیابان ها به شعار مرگ بر خامنه ای می توان ادامه داد، 

ولی اگر خوزستان و منابع خوزستان برای ملت ایران اهمیت حیاتی دارد، دیگر این درد، با شعارمرگ بر خامنه ای درمان نمی شود.

باید از شعار گذشت و به جنگ با این حکومت از بن فاسد شتافت.

با این رژیم، ملت ایران هرگز بجلو نمی رود ، بلکه فقط در لجن زار حفر ملا فرو می رود. سد گتوند ( سد آبشور کن 1380 – در زمان محمود احمدی نژاد) ، هرگز فراموش نمی شود.

امروز رئیسی قول داده که در آینده بخشی از پول فروش نفت را خرج رسیدگی به خوزستان کند. دروغ می گوید. توبۀ گرگ مرگ است. این ملاها تقیه می کنند. تقیه در اسلام یعنی دروغ گفتن به دشمن. و این ها 42 سال به مردم ایران دروغ گفته اند. بازهم دروغ خواهند گفت. و در ذاتشان جز دروغ چیز دیگری نیست.

این ملایان آنقدر حقیرند که برای نجات خود ویروس کرونا را اشاعه می دهند. برای همین نه واکسن می آورند و نه مساجد و زیارتگاه ها را می بنددند. تا مردم اسیر و گرفتارشده و به فکر مبارزه با آنان نیافتاد. مردم ایران با چنین هیولای کثیفی روبرو ست.

ولی مردم ایران مسلح است. نفت و بنزین( کوکتل مولوتوف)، و انواع تسلیحات سرد آشپز خانه ای به وفور در اختیار همه هست. تازه به مجرد شروع حملۀ ملی، بخش بزرگی از نیروهای مسلح بملت ایران خواهند پیوست. امان این ملایان و انصار رانت خوار و خائن اشان را در سطح ایران، فیضیه و حرم و امام زاده و مسجد و کوچه و خیابان ملت ایران بزودی خواهد برید. اینها با وقاحت، تمام امکانات ایران را، فقط برای خود می خواهند وهرگز با خواهش پائین نخواهند آمد. زمان خرد کردن دندانشان توسط ملت ایران فرا رسیده است.

ای ایران زخمی و تشنه … خلاصه در شعار

اعتصاب و حمله… گذشت وقت شعار

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.