برای نجات جهاناکنون برخیزیم، فردا خیلی دیر است

برای نجات جهان
اکنون برخیزیم، فردا خیلی دیر است

فرح نوتاش         جبهۀ جهانی ضد امپریالیست           قدرت زنان           وین   18. 05. 2019

 

دیروز کونان اوسیروس، خوانندۀ پرتقالی شرکت کننده در مسابقۀ آواز یورو ویژن 2019 در فلسطین اشغالی (اسرائیل) علیه شمارش دورغین آراء اعتراض کرد.

آیا انتظار دیگری می توان داشت؟ ! تمام مسابقات و تمام جوائز، در خدمت اهداف صهیونیسم و

امپریالیسم جهانی برای سلطۀ بر جهان است و نه برای تشویق و ارتقاء هنرمندان و دانشمندان. و هرگز نباید در انتظار رأفت و انسانیتی از سوی آنان نسبت به هنرمندی که مورد تبعیض قرار گرفته و حقش پامال شده بود. در فضای فکری صهیونیست ها تنها عملی ارزشمند است که در افزایش سرمایه نقش داشته باشد.

قبل از آخرین مسابقۀ آواز یورو ویژن تمام برنامۀ مسابقۀ امسال طرح ریزی شده بود. چنانچه در مسابقۀ قبلی برنده می بایست اسرائیلی می بود تا مسابقات امسال به موازات پایتخت خوانده شدن اورشلیم، در اسرائیل بر گزار شود.

مسابقات آواز یورو ویژن، امسال پوششی برای دو توطئه بود. اول تبلیغ برای اسرائیل و رسمیت بخشیدن به پایتختی ارشلیم در اذهان عمومی جهان.

دوم اجرای انفجار در بندر فجیره امارات و مقصر معرفی کردن ایران، برای تحریک آمریکا به جنگ با ایران.

سالیان بسیاری است که نتان یاهو نخست وزیر اسرائیل در آرزوی حمله هوایی به پایگاه های هسته ای ایران است. ولی هر بار از طرف دولت مردان آمریکا و یا اسرائیل، بشدت منع شده است.

حال در پس هیاهو و فریبندگی مسابقات آواز یورو ویژن، توطئۀ اسرائیل، بولتون، عربستان سعودی و امارات ، با طرح اسرائیل و اجرای امارات انجام شده است. عکس های ماهواره ای اسوشیتت پرس، خرابی مختصری را نشان می دهد . و در روز حادثه، مقامات امارات اجازۀ بازدید از مکان مزبور را به خبرنگاران اسوشیتت پرس نداده اند.

ولی به دلیل همین فتنۀ برنامه ریزی شده ، آمریکا ابر کشتی جنگی اش، آبراهام لینکلن را به خلیج فارس آورده است. و در پی آن، هفت کشتی جنگی دیگر را نیز با ظرفیت های 90 موشک انداز و 20-30 هواپیمای بمب افکن و هواپیمای 700 پیاده نظام منتقل کن و تجهیزات دیگر را وارد خلیج فارس کرده است. و با این همه ترامپ هنوز می گوید جنگی رخ نخوهد داد!

ممانعت از مجهز شدن ایران به سلاح های هسته ای، نه بخاطر خطر سلاح های هسته ای برای جامعۀ جهانی است. بلکه برای انحصاری کردن سلاح های هسته ای و صرفا در اختیار صهیونیست ها بودن است تا راحت بتوانند مردم جهان را به بردگی بگیرند و منابع آنان را غارت کنند.

شروع امسال، مادلن آلبررایت صهیونیست، وزیر خارجۀ پیشین آمریکا و کودتا چی معروف اوکراین، با وقاحت تمام ابراز داشت: روسیه دشمن واقعی ماست. او را باید متوقف کرد و نباید اجازه داد که دوباره نیرومند شود. از این رو آمریکا و سازمان تروریستی ” ناتو “، مانورهای خود را در لهستان و کشور های بالتیک ، لیتوانی ، استونی و لتوانی در مرزهای مجاور روسیه با تجهیزات و سلاح های هسته ای شروع کرده اند.

پس آمریکا و سازمان ناتو ، تسلیحات هسته ای را برای دفاع از مردم زمین در مقابل هیولاهای خیالی هالیوود نمی خواهد . و صرفا برای حمله به ممالک دیگر، موجودات فضایی را بهانۀ امضاء

نکردن قطعنامۀ منع سلاح های هسته ای سازمان ملل در جهان کرده است. و آن هیولاهای تخیلی هالیوود ( سازمان تبلیغات صهیونیستی)، تصاویر واقعی از صهیونیست ها بر روی زمین هستند و نه موجودات فضایی آمده از کرات دیگر.

این شرایط وحشتناک نشان می دهد که دیگر امکان اتلاف وقت نیست. فردا، وقتی که این ماشین بزرگ تسلیحات اتمی راه اندازی شود، بسیار دیر است و پشیمانی سودی ندارد. و حیطۀ عملکرد این ماشین اتمی فقط ایران و روسیه نخواهد بود، بلکه تمام ممالک عضو ناتو را نیز در بر خواهد گرفت.

پس هم اکنون برای نجات زندگی بر کرۀ زمین بپا خیزیم

نه به سلاح هسته ای بر روی زمین

خلع سلاح هسته ای عمومی در جهان

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.