انتخابات دستکاری شده در آمریکا تحت قانون “جری مندرینگ”

انتخابات دستکاری شده در آمریکا
تحت قانون “جری مندرینگ”

فرح نوتاش       جبهۀ جهانی ضد امپریالیست    قدرت زنان     وین   7 نوامبر 2020

 

اگر چه به نظر می رسد که ملت آمریکا به کاندیدهای خود رأی می دهند، ولی حقیقت این است که نه تنها این ملت با جمعیتی بیش از 331 میلیون در سال 2020 هیچ ارتباطی با انتخاب رئیس جمهوری خود ندارد، بلکه حتا به عنوان ملتی که باید از حق انتخاب رئیس جمهور خود برخوردار باشد محترم شمرده نشده است.

از زمانی که قانون “جری مندرینگ” بخشی از قانون انتخاباتی آمریکا شده است، مردم آمریکا فریب داده شده اند و حق انتخاب راستین از آنان دریغ شده است.

سیستم انتخاباتی آمریکا به عنوان مسخره ترین سیستم انتخاباتی در تاریخ، با ماسک دموکراسی، به شکلی برنامه ریزی شده است که می تواند به آسانی علیه خواست مردم آمریکا دستکاری شود. و فقط خواسته های گروه کوچکی ” دولت در سایه آمریکا”را بر آورد.

قانون جری مندرینگ برای فریب مردم نوشته و تصویب شده است. و حق رای را از  مردم آمریکا سلب کرده است. و تا کنون با موذیانه ترین روش ها، به برآوردن خواست اقلیت ناچیز در مقابل اکثریت ملت آمریکا بکار گرفته شده است. این سیستم وحشتناک انتخاباتی با ماسک ظاهری دموکراسی، خشن ترین دیکتاتوری ها را بر علیه مردم آمریکا و جهان اعمال کرده است. مردم جهان شاهد یک نمونه از آن بودند. “با زانو خفه کردن جرج فلوید توسط پلیس آمریکا.”

دولت در سایه ، از دو حزب کاملا تحت کامل کنترل خود، دو فرد را با پیشنهاد و انتخاب پنهانی خود، وارد نمایش جنجالی انتخابات می کند. در جایی که قبل از شروع جنجال تبلیغاتی، قرار مدارهای خود را با منتخب خود، که یکی از این دو نفر است  گذاشته است. این روند انتخابات دروغین مکررا تحت قانون جری مندرینگ ادامه داد. چنانچه هیلاری کلینتون در دو انتخابات گذشته ، بیشتر از رقبای خود رای مردم آمریکا را داشت و انتخاب نشد!

اوباما “رییس جمهور گدا” ، برای جمع آوری پول برای بانک های ورشکستۀ آمریکا، راه اندازی داعش و بهار عربی مناسب تر بود!

بدهی آمریکا در 31 اوت 2020  26.70  ترلیون دلار امریکا بوده است و آمریکا بزرگترین بدهکاری را به خارج، در جهان دارد.

از این رو فرقی نمی کند که ملت آمریکا به چه کسی رای دهد، چون با بکار گیری روش حقۀ “جری مندرینگ” با فریب مردم آمریکا، کاندید مورد نظر خود را در جهت خواسته های ضد انسانی خود از صندوق بیرون می کشد.

قانون انتخابات آمریکا ، که از روش فریب و بی احترامی و احمق تصور کردن مردم آمریکا بر خوردار است،  نزدیک ترین قانون انتخاباتی در جهان، به قانون انتخابات رژیم ملایان در ایران است. اعمال نفوذ شورای نگهبان و نظارت استصوابی تحت تاثیر همین قوانین صهیونیستی آمریکا به مردم ایران تحمیل شده اند. در قانون انتخابات ایران مردم ایران از هیچ حقی برخوردار نیستند. و تمام حقوق برای ملایان در نظر گرفته شده است.  

تمام کارهای کثیفی که ترامپ در 4 سال ریاست جمهوری خود در فلسطین و سوریه و بقیه جهان  انجام داد، طبق معامله ای بود که با دولت در سایۀ آمریکا قبل از انتخابات  کرده بود. قبل از این که تحت قانون جری مندرینگ و زیر پا گذاردن اکثریت آراء مردم به هیلاری کلینتون ، نام ترامپ از صندوق بیرون آید.

تمام کنش های ضد و نقیض در سیاست خارجی او نتیجۀ دستوراتی بود که توسط دامادش جرارد کوشنر از مرکز صهیونیستی حکومت آمریکا بر او دیکته می شد. و او اطاعت می کرد و تصمیم خود را از نیمه به نفع آنان تغییر می داد. از این رو ست که او احساس سوء استفاده شدن و فریب دارد  و در مورد عدم انتخابش اعلام قداره بندی کرده است.  ولی صهیونیست ها از او به اندازۀ کافی سوء استفاده کرده اند و کارهای کثیفشان به نام کار فاشیست ها ثبت تاریخی شده است و دیگر نیازی به او نیست!

و عجیب تر از همه این که، باب آواکیان، رهبر حزب کمونیست انقلابی آمریکا، به عنوان یک فعالیت ضد فاشیستی، از جو بایدن حمایت کرده و برایش تبلغ کرده است! انگار مردم آمریکا اساسا حق انتخاب رئیس جمهور آمریکا را دارند؟! او چشم خود را به یک فاجعه بزرگ در قانون اساسی آمریکا بسته است.

و موضع او در جنبش ” زندگی سیاهان مهم است”هم همینطور بوده است.  انگار پلیس آمریکا تعلیم یافتۀ 3 سال، زمام داری فاشیست های نو رسیده بوده است!

درست همین متد خفه کردن جرج فلوید، توسط نیروهای مسلح اسرائیل علیه فلسطینیان بکار گرفته می شود. و قبل از مورد جرج فلوید در آمریکا، عکس های بکار گیری این روش خفه کردن با زانو  توسط اسرائیل ها علیه فلسطینیان در جهان مجازی در همه جا پخش شده بود.

پنهان کردن جنایت های صهیونیست ها در پشت هولوکوست، جنایت مضاعف علیه جهودان است. چون جهودان هیچ ربطی با این جنایت ها صهیونیست ها ندارند. آنچنان که مسلمانان هیچ ارتباطی با جنایت های داعش و ملایان ندارند.  

اگر کمونیست ها از افشای مشکلات اساسی در آمریکا و هر جای دیگر بطور روشن خود داری کنند  و چشم  خود را بر واقعیت های وحشتناک ببندند، بدون شک ایستادن در کنار جنایت کاران را انتخاب کرده اند و با تحمیق توده های جهان به آنان کمک کرده اند. تمام نیروهای مسلح در آمریکا، قرن ها است و بطور مشخص از جنگ جهانی دوم تحت نظارت صهیونیست های آمریکا تعلیم می بینند و حافظ منافع آنان در جهانند. چنانچه سپاه پاسداران و بسیجی ها از منافع ملایان دفاع می کنند. مقصر دانستن فاشیست ها ی نورسیده برای این زخمهای کهنه، یک انحراف است ومطمئنا  کمک اساسی به صهیونیست های آمریکا است،  که در قدرت بوده و هستند. 

هر سال در خیابان های آمریکا، توسط پلیس آمریکا بیش از 1000 اعدام خیابانی بدون دادگاه و قاضی انجام می شود. که از آنان هرگز فیلم برداری نمی شود. این ها واقعیت های موجود در آمریکا، قبل از حاکمیت مطیعانۀ فاشیست ها در آنجا بوده است.     

 

زنده باد مبارزۀ مردم آمریکا برای گرفتن اساسی ترین حقوق خود

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.