اتحادیه اروپا، روسیه و چین متحد شوید…

اتحادیه اروپا، روسیه و چین
متحد شوید…

و سرانجام به زور گویی جنگ افروزان برجهان پایان دهید

 

فرح نوتاش             جبهۀ جهانی ضد امپریالیست     قدرن زنان             وین 2019.06.19

اگر چه مایک پمپئو وزیر خارجۀ آمریکا بی وقفه شیون می کند و رژیم ملا را مسئول حملۀ به نفتکش های می خواند،

اگر چه ترامپ کلماتی را طوطی وار ازمیان دهان کف کرده اش بی وقفه تکرار می کند ” حمله به نفتکش ها کار ایران بود و پایانی برای تحریم ها نخواهد بود”، و کارش فرستادن تمام کشتی های جنگی آمریکا به تنگۀ هرمز ، خلیج فارس و دریای عمان است،

اگر چه پنتاگون هر روز با عکس و ویدئویی تازه از جا پای نیروهای ایران بر نفتکش های حمله شده در پی تائید و شروع جنگ است،

آگر چه سعودی های سلاخ و اماراتی ها برای ابراز عبودیت به آمریکا گهگاه پارس می کنند وایران را مسئول حمله به نفتکش ها معرفی می کنند و خواهان متوقف کردن آن هستند،

آیا نتان یاهو ساکت است؟ نه … !   او آتش را شروع کرده و از راه دور کنترل می کند. و در پس این تشنج بزرگ، او مشغول پیاده کردن بقیه سناریو و برگزاری جشن نامگذاری است.  

هدف صهیونیست های آمریکا بسط و گسترش حاکمیت اسرائیل از همۀ جهت ها است.

از کرانۀ غربی، از غزه ، از سوریه و…

از اینرو، ترامپ برای انجام این کارهای کثیف با قرار قبلی رئیس جمهور شده است. کارهایی که هیچ یک از رئیس جمهوران پیشین آمریکا حاضر به انجامش نبوده اند. و برای کسب دور بعدی ریاست جمهوری او فقط یک نوکر گوش به فرمان است. جمع بزرگ ناوگان های جنگی آمریکا در آب های جنوب برای جلب رضایت صهیونیست ها می باشد.

و در پشت این جنجال و تشنج بزرگ، جشن به رسمیت شناختن بلندی های جولان سوریه، تحت

حاکمیت اسرائیل است که برگزار می شود. 1000 کیلومتر مربع از اراضی سوریه و در 60 کیلومتری دمشق. با ارزش مشرف و نظارت دائم بر امور دمشق، ذخیرۀ آب وسیع و ساحل نزدیک.

13 ماه ژوئن 2019 =23 خرداد ، به دو نفتکش حمله شده است و سپس تمام رسانه ها جهان

موضوع را با مقصر دانستن ایران توسط آمریکا و انتقال کشتی های جنگی بیشتری از آمریکا به

دریای عمان تا به امروز پوشش داده اند.

16 ژوئن بنیامین نتان یاهو از محل سکونت جدیدی در بلندی های جولان پرده برداری کرده است. و نام آن را بلندی های ترامپ گزارده! و در روز جشن نامگذاری اظهار داشت که این شهر در سپاس از به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی های جولان توسط ترامپ، “بلندی های ترامپ” نامگذاری شده است.

و از پرچمهای اسرائیل و آمریکا و نام” بلندیهای ترامپ “بر پلاک بزرگی پرده برداری کرده است!

از سال 1967 جنگ خاورمیانه که بلندی های جولان توسط اسرائیل اشغال شده، هیچ شخصیتی تا به کنون آن را تحت حاکمیت اسرائیل به رسمیت نشناخته است. و این به رسمیت شناختن ترامپ، جایگاه بسیار خفیف ترامپ را برای اخذ ریاست جمهوری و نگه داشتن آن روشن می سازد.

جهان مفقود شدن 44 کودک سوری را که برای صحنه آرایی حملۀ شیمیایی ربوده شده بودند فراموش نکرده است. و یدئوی آنان در یو تیوب در معرض دید همگان بود. ورود و حملۀ آمریکا به نیروهای دولت سوریه با تکیه بر آن دروغ ها بود.

حمله به چهار نفتکش در بندر فجیرۀ امارات، بخش اول نمایش نامه برای رسمیت شناختن ارشلیم به عنوان پایتخت اسرائیل وحمله به دو نفتکش دیگر در ارتباط با به رسمیت شناختن بلندی های جولان ، آوردن ناوگان های دیگر آمریکا و اجرای نقشۀ چندین سالۀ اسرائیل برای انهدام نقطه ای تمام پایگاه های هسته ای ایران انجام شده اند.

و چرا آمریکا از آلمان می خواهد که برای ادامه تجسس درسوریه نیروهای خود را از اردن به آلمان بر نگراند؟ چون برنامۀ استعماری صهیونیست ها توسط اسلامیست های داعش موفق نشده است و می خواهند تلاش بیشتری کنند!

در روز 16 ژوئن روز برگزاری جشن نامیمون نامگذاری بلندی جولان به نام اسرائیل، نیروهای دموکرات سوریه در وین تظاهراتی علیه بشار اسد دائر کردند و تروتسکیست شناخته شده ای سخنران تظاهرات آنان بود. شاید در ممالک دیگر نیز چنین تظاهراتی همزمانی دائر کرده باشند.   و این نشان می دهد که چگونه از مردم سوریه علیه حقوق خودشان سوء استفاده می شود.

رژیم ملا همواره محکومیت حمله به نفتکش ها را بشدت رد کرده است، و روز 17 ماه ژوئن اعلان کرد که در صورت تصمیم به بستن تنگه هرمز، به اطلاع عموم خواهد رسانید. و راه را برای تمام نفتکش ها خواهد بست و نه یک یا دو کشتی. و آمریکا را مسئول تشنج در ناحیه اعلان کرد و خواست که آمریکا آبهای خلیج فارس و دریای عمان را ترک کند.

جنگ افروزان آمریکا برای حمله نیاز به تأیید بیشتر مردم جهان دارند. از این رو هر روز سند دروغین تازه ای را ارائه می کنند. طرح قدیمی اسرائیل برای انهدام تمام پایگاه های هسته ای ایران، برنامۀ آمریکاست. و بمباران پایگاه های هسته ای ایران، به معنای آلوده شدن یک شهر نیست، بلکه تمام ایران است.    و نتیجه ؟

در ضمن، در پشت این هیاهو، آمریکا تمام انبارهای عربستان را با اسلحه های قدیمی خود پر کرد!

رهبریت جمعی… نیاز بزرگ جهان امروز است

 

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.