هشدار به ملت ایران

هشدار به ملت ایران

اعلامیه شماره 19

جبهۀ مردم برای نجات ایران (خط 3)

شانزدهم دیماه 1398             – 6.1.2020

 

در جایی که آمریکا و متحد مزور آن انگلیس، برای حمله به ایران دندان نشان می دهند و منتظر بهانه برای حمله به ایران و صد پارچه کردن آنند، رژیم منفور ملا در رأس آن انجمن حجتیه وابسته به فراماسون انگلیس ( آخر زمانی های چسبیده به سیدالشهدا) شروع به سرباز گیری برای “انتقام سخت” به نام “گردان عاشورا” کرده و فرم ثبت نام، ( عکی در پائین مقاله) در پایان نماز جمعه اخیر در مشهد پخش شده است.

سیاست مزورانۀ انگلیس با اعلان اخیر نخست وزیرش، مبنی بر آمادگی برای حمله با موشگ کروز به ایران و کمک به متحد خود آمریکا چنین ادامه یافته است؛

دیروز حمید بعیدی نژاد ، سفیر ایران در لندن به دولت انگلیس شاکی شد که چرا روزنامه تایمز به دروغ در تیتر توییتری خود آورده است که “ایران هشدار داده که نظامیان بریتانیا را خواهد کشت! ” و این را یک دروغ شرم آور و تحریک آمیز خوانده است.

و چند روز پیش نیز انگلیس مهره های اصیل خود ” برادران لاریجانی ” را به آرامی از صحنه سیاست ایران خارج کرد.

حال سید علی ” خامنه ای” این رهبر دزدان ایران با ایجاد عزا داری های مکرر اینجا و آنجا و بالا بردن وجهۀ قاسم سلیمانی دو هدف مشخص را دنبال می کند. کسب حیثیت برای خود و رژیم ملا، و بکار گیری عزاداری به عنوان اهرمی برای پس راندن قیام ارتش گرسنگان.

البته مردم با تمرکز به نزدیکی قاسم سلیمانی با سید علی رهبر دزدان به عمق فساد جاری در منظقه و جهان با دستی گشاده درخزانۀ ملی ایران پی می برند. قاسم سلیمانی مجری اوامر دولت در سایه ( فاسد، دزد، جنایتکار، نوکر انگلیس) بوده است.

دشمنی ترامپ ،همسو با دولت در سایۀ با مردم ایران، با اعلان مکرر ترامپ که در صورت انتقام، 52 مرگز فرهنگی ایران را خواهد زد بیشتر از همیشه هویدا شده است .

مگر در چند سال گذشته دولت در سایه، اقدام به دزدیدن و نابود کردن ابنیه و آثار هنری باستانی ایران نکرده است؟ مقایسۀ دو تصویر تخت جمشید با فاصلۀ 40 سال ، سند این حمله به آثار باستانی ایران است. هدف، نابودی هویت ملی ایران است. این حمله فقط یک ملت را هدف می گیرد. و ریشۀ آن در دیدگاه نژاد پرستانۀ آغاز تمئن بشری از مصر و یونان و رد هزاره ها تمدن شرق پیش از مصر و یونان در بین النهرین و ایران است. داعش نیز آثار باستانی سوریه را ویران کرد.

اگر افتخار برای قاسم سلیمانی جنگ با داعش آمریکایی بوده، خود عضو داعش انگلیسی و مجری بستن کمر بند سبز طرح نظریه پردازان انگلیس وآمریکا بر گرد زمین با نام شیعه بوده است. از این روست که همواره سیاستمداران امریکا اعم از دمکرات و جمهوریخواه اعلان کرده اند که خواهان تعویض نظام نیستند. و ترامپ همواره تاکید کرده خواهان تغییر در رفتار این رژیم است.

سرباز گیری برای ادامۀ سلطه، ادامۀ دزدیها، جنایتها

، ادامۀ فقرسیاه و تحقیر انسان است

www.farah-notash.com

Bildschirmfoto_2020-01-06_um_20.25.59

Comments are closed.