قطع دستو پای اختاپوس از عراق، افغانستان

قطع دستو پای اختاپوس از عراق، افغانستان

و سوریه

جبهۀ مردم برای نجات ایران- خط سوم نه ملا  نه آمریکا

اعلامیه شماره 66

13.11.2021= بیست و دوم آبان

اگر چه مذاکرات نیابتی عربستان و ایران به نمایندگی از طرف دولت های در سایه آمریکا و انگلیس در رابطه با لبنان و یمن هنوز به نتیجه روشن نرسیده و استیلا بر قدرت در این ممالک در نوسان است، ولی در عراق و افغانستان و سوریه دست های اختاپوس انگلیسی رژیم ملا دارد بریده می شود.

سفر قاسم سلیمانی به عراق در 2019 و آموزش قتل تظاهر کنندگان علیه نفوذ رژیم ملا در عراق، به حشد الشعبی، اگر چه سبب قتل بیش از ششصد نفراز تظاهر کنندگان  در خیابان های عراق شد، ولی در انتخابات اکتبر 2021، مردم عراق به نفوذی های رژیم ملا در عرصۀ سیاسی عراق رای نداند. .

همین امر، به صدور فرمان آتش به دست آموز های ایران در عراق، با سه بهپاد بطرف مقر نخست وزیرعراق از طرف رژیم ملای ایران شد. که دو تای آنان سر نگون و سومی به محل اصابت کرد.

اگر چه بلافاصله بعد از سخنرانی نخست وزیر عراق از تلویزیون عراق، و اعلان سلامتی اش، شمخانی دبیر امنیت ملی ایران، حمله به مقر نخست وزیر عراق را محکوم کرد، ولی این چنین فرمان بزرگی هرگز نمی توانست از طرف هیچ فرمانده عراقی تحت نفوذ ایران داده شده باشد، گر چه آتش از عراق بود.

هیچ حرکتی توسط دولت های ایران بدون اجازه بیت رهبری انجام نشده و نمی شود. بازی موازی از طرف بیت رهبری همیشه اعمال شده و می شود. فرمان را می دهد، اگرنتیجۀ مثبتی داد، راهنما بیت رهبری بوده و اگر راه حل مسئله دار شد، تقصیر از آن دولت خواهد بود. مثل کل روند توافقات برجام.   البته هرگز نباید فراموش کرد که کل اتاق فکری بیت رهبری، از روز پا گرفتن این جمهوری مستعمره  تا به امروز انگلیس بوده و هست.

اضطراب قاآنی در سفرش به عراق ، رقت انگیز بود. او در نقش یک مصلح و خیر خواه!! گویی مردم ایران و جهان شلیک به هواپیمای اوکراینی را فراموش کرده اند! گویی سناریوی آن کشتار جانخراش هرگز می تواند فراموش شود.

پایه و اساس سیاست بیت رهبری بر تزویر و دروغ استوار بوده و هست. و این دقیقا سیاست انگلیس در طی قرون متمادی در جهان بوده است. و روکش این واقعیت وحشتناک دو جانبه ، نمایشنامه هایی چون  نازنین زاغری و 400 میلیون پوند، پول ناقابل تانک های ایران است.

این ملایان اگر راست می گویند چطور میلیلارد ها دلار و یورو ارز ایران را در حساب های بانکی خود و بچه هایشان در انگلیس و آمریکا گذارده اند؟ و چطور در بانک های چین وروسیه پس انداز نمی کنند؟! و فقط در زمان وحشت سازمان شانگهای را

می شناسند؟!

تزویر، دروغ و ریا، ابزار کار این حاکمیت شارلاتان است. و از این راه می توانند مردم ایران و جهان را بفریبند.

باقری کنی معاون اول وزیر خارجه ایران، در دیدارش از انگلیس، از مسئولان خواسته دادگاه بین المللی مردمی را که سه سازمان دائر کرده اند و کشتار خیابانی آبان 1398 را به محاکمه بین المللی کشیده است تعطیل کند و گر نه بخشی از مذاکرات اتمی را تعطیل خواهد کرد. این دادگاه از سوی سه سازمان، ” حقوق بشر ایران”، ” با هم علیه اعدام” و “عدالت برای ایران” سازماندهی شده است. این دادگاه فریاد اقوام مظلومان قتل عام شده در خیابان های ایران را بگوش جهانیان می رساند. و اکنون اقای عبدالهیان وزیر خارجه ایران بگوید ، این کیست که مسائل اتمی ایران را به حقوق بشر گره می زند؟!

از چه می ترسید آقایان ؟!! رژیم شما که آبرو ندارد! مگر جنایت شما فقط همان کشتار خیابانی بود؟ شما برای نجات از قیام مردم ایران که برای سر نگونی رژیم منحوستان در آستانه شیوع پاندمی کوید 19 داشت پا می گرفت، عمدا به شیوع   ویروس دامن زدید. شما باعث مرگ خیلی بیش از نیم میلیون مردم فقط در ایران شده اید. شما با وقاحت تام از قم و مشهد صادر کننده ویروس به تمام شهرهای ایران بودید. شما از طریق مساجد و تکایا، و شیوع عمدی، به قتل عام مردم مظلومی دست زدید که هنوز مردم جهان به وسعت پلیدی و رذالت شما پی نبرده است. که را سیاه می کنید ؟! به بهانۀ زلزلۀ تهران در ایجاد گورستان تازه اید. و حال آنکه گورستان های ایران پر از مظلومین قتل عام شما با کوید 19 شده است.

 

شما رژیم مخوفی هستید که جز گور برای مردم ایران نکنده اید

خودتان را از شرم بکشید

 

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.