دزدی از جیب مردم ایران

دزدی از جیب مردم ایران

اعلامیۀ شماره 13

خط 3( جبهۀ مردم برای نجات ایران)

با پیامی برای زنان ایران

فرح نوتاش                                                                                 وین 17.11.2019

رنگ سیاه نظریات این قلم، و رنگ های دیگر از گزارش سخنان سید علی رهبر دزدان ایران است.

با افزایش بهای حمل و نقل، مستقیم همۀ قیمت ها بالا می کشند بغیر از حقوق مردم. و این در جایی است که آنان دارای شغل و کاری باشند. و گر نه در زیر فشار گرانی نابود خواهند شد. درک این مسئله نیاز به تخصص کارشناس ندارد که سید علی با کمال وقاهت، آتش را به امر اربابان خود روشن می کند و حیله گرانه گناه آن را به سه قوه منسوب می کند.

به گزارش رسانه‌های ایران، رهبر جمهوری اسلامی در درس خارج فقه خود، امروز این سخنان را بیان کرده و افزوده است: “در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

پس قبل از این که سران سه قوه تصمیم بگیرند به آنان دستور داده شده و سنبل کردن قضیه به سه قوه محول شده است. از این رو مجلس را نیز از شرکت در تصمیم گیری محروم کرده اند.

فرماندار سیرجان: یک نفر در اعتراضات شب گذشته کشته شده است.چه نهادی در بارۀ افزایش قیمت بنزین تصمیم گیری کرد؟

مسلما سید علی رهبر دزدان ایران ، به امر اربابان انگلیسی اش.

به گفته رهبر ایران “سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود .

این دیکتاتوری پنهان و هالو پنداشتن مردم ایران است. و برای خفه کردن اعتراضات به حق مردم ، موذیانه آن را به دشمنان نسبت دادن.

آقای خامنه‌ای اعتراضات را به ” ضد انقلاب و دشمنان ایران” نسبت داد و گفت که آنان “همیشه از اینگونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.“.او گفته: “اینگونه مسائل ناامنی را که می‌تواند بزرگترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود تشدید می‌کند هیچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمی‌زند شود”.

و رضای مردم برای دزدی از جییب شان، عاقلانه و لازم برای امنیت کشور ارزیابی شد.

و خواستار آن شده که افزایش قیمت بنزین منجر به “افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود” . و “این مراقبت کاملاً لازم است” زیرا “گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند “.

و خواهان فشار دو جانبه به بخشی از مردم شد که مثلا برای حقوق عقب افتاده مسافر کشی میکنند.

آقای خامنه‌ای اعتراضات مردم را “مفاسد” دانسته و گفته که این مسئله “هیچ مشکلی را درست نمیکند جز اینکه علاوه‌ی بر هر مشکلی که هست،

اعتراضات اولین گام در حل مشگل اصلی که سرنگونی رژیم از ریشه فاسد است می باشد.

ناامنی را هم اضافه میکند. افزایش قیمت بنزین طبق مصوبه شورایی به نام شورای عالی هماهنگی روسای سه قوه صورت گرفته که حسن روحانی، علی لاریجانی و ابراهیم رئیسی در آن عضویت دارند.

شورای عالی هماهنگی قوای سه گانه به دستور آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران شکل گرفته و اختیارات نامحدود و بی‌سابقه‌ای دارد

شورایی متشکل از سه قوۀ بی شخصیت و مستعمراتی ایجاد شده که برای ارائۀ فرمان غیر مستقم سید علی (صادره از انگلیس) است.

با افزایش قیمت بنزین در ایران این نگرانی وجود دارد که قیمت سایر کالاها و خدمات نیز افزایش پیدا کند اما سازمان تعزیرات گفته است “با افراد خاطی در افزایش غیرقانونی قیمت‌ها برخورد جدی خواهد شد.

با وقاهت تمام خط و نشان برای سود خالص افزایش قیمت بنزین، انحصاری برای رژیم ملاست.

در این میان وزیر امور خارجۀ پر خوردۀ آمریکا، اظهار می دارد که ما در کنار مردم ایران هستیم. منظور این که،

سهم 1% های آمریکا ازغارت ایران عقب افتاده ، و آنان نیز سهم خود را می خواهند.

سید علی رهبر وقیح دزدان ایران، از وقار و صبوری مردم مظلوم ایران تحت فشار همه جا

آمریکا، سوء استفادۀ مکرر کرده و با خنده ، مردم را به صبوری بیشترفرا می خواند. و با اعلان وظیفۀ حفظ امنیت برای مأموران ، دستور قتل و عام صادر کرده است.

افزایش قیمت بنزین طبق مصوبه شورایی به نام شورای عالی هماهنگی روسای سه قوه صورت گرفته که حسن روحانی، علی لاریجانی و ابراهیم رئیسی در آن عضویت دارند.

این شورای من درآوردی سید علی نوکر انگلیس، دقیقا توهین به شعور ملت ایران است.

جریان بنزین، با مشعل دفاع از شرف انسانی مردم به پا خاستۀ ایران، نه تنها در تمام ایران بلکه در تمام خاور میانه چنان آتشی بر پا خواهد کرد که زمین را از آلودگی این انگل های وابسته به امپریالیسم پاک خواهد کرد.

نابود باد امپریالیسم آمریکا…نابود باد رژیم ملا

زنده باد قیام مردم در دفاع از شرف انسانی

 

 

ای زنان هموطن

جنگ حقیقی ما براستی در دو جبهه است.

جنگ با آمریکای جهانخوار و جنگ با رژیم ملا. و این در جایی است که هیچیک بر دیگری ارجحیت ندارد. چون دشمن داخلی ما نیز، خارجی و از وابسته گان به انگلیس و شیفته گان آمریکا است.

احزاب و سازمان های سیاسی ایران کلا مردانه هستند. و مردان هریک به فراخور شرایط ایدئولوژیک خود، نزدیکی به یکی از این دو دشمن را علیه دیگری برگزیده اند. جنگیدن در دو جبهه کار مشکلی است. ولی نفرت از هر کدام از این دشمنان کریه، اجازۀ نزدیک شدن به هیجیک از آنان را به خط سه، “جبهۀ مردم برای نجات ایران” نمی دهد.

ما زنان ایرانی، در جمهوری نکبت ملا، برای بقای خود، ناچار به جنگیدن در چندین جبهۀ همزمان بوده ایم. امروز حضور ما در عرصۀ زندگی، خود سند پیروزی ما در این جنگ چند وجهی است. طلاق خلعی و سرپرستی کودکان، با دستان خالی، از جبهه های عمومی و شناخته شده است که هر زن با شخصیت ایرانی درد آن را بجان خریده است. از این رو، در این برهه، خط اول مبارزه علیه آمریکا-ملا ، زنان رزمندۀ ایران در عرصۀ گستردۀ جنگ بی امان زندگی را می طلبد، تا دست این زنان جنگجو و قدرتمند بر سر تمامی کودکان خیابانی در تمام ایران باشد.

 

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.