اقدام به قتل سلمان رشدی و بیانات وزیر امور خارجه ایران

اقدام به قتل سلمان رشدی و بیانات وزیر امور خارجه ایران

جبهۀ مردم برای نجات ایران-خط سوم – نه ملا نه آمریکا

اعلامیه شماره 76

بیست وچهارم مرداد =6 1 اوت 2022

 

این فریاد زندانی از زندان مخوف قم است:

 آقا اینجا زندان قمه. بند یک مرکزی .هر روز میبرن یکی مونو میکشن .هیچکس نمیتونه کاری بکنه.  داوود آبادی، مظفری، می گن ما خدای قم ایم .” زندانیان دیگر همصدا او را تایید می کنند”.  داداش منو الان بی دلیل آوردن برای اجرای حکم اعدام . داداش من بی گناهه.  به کی بگم؟  دادش من بیگناهه. ای بزرگان که می فهمید، بیایید کمک کنید. فیلم را در آدرس زیر  ببینید. مشت نمونۀ خروار!

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=251284

وزیر امور خارجه، عبدالهیان، سعی دارد خود را سخنگوی رژیمی مبرا از حمله به نویسنده نامدار معاصر، سلمان رشدی” نشان دهد و فکر می کند می تواند شور و شعف مطبوعات رژیم را نادیده انگارد، و یا فرمان قتل نویسنده و تائید فرمان را توسط سید علی کتمان کند.

روح اله خمینی  33 سال قبل از رهبری فرمان قتل نویسنده نامی ایران احمد کسروی را در 20 اسفند سال 1324 صادر کرد. و احمد کسروی در 55 سالگی با گلوله و 27 ضربه چاقو توسط

برادران صفوی در اتاق بازپرسی دادگستری کشته شد. و آیت اله های شیعه نیز به  قتل اوصحه گذاشتند.

1_11

 

و بعد از انقلاب تصویر بزرگ قاتل احمد کسروی و منشی اش حدادپور، بر ورودی خیابانی که به نام قاتل ” نواب صفوی” در تهران شد، نقاشی شد ! این سند تایید تروریسم است. تروریسم و کشتار، بخش جدایی ناپذیر رژیم بی شرم ملایان انگلیسی در ایران بوده و هست. گرچه این ویژگی آنقدر عیان است که نیاز به سند ندارد.

ضربه های پی در پی چاقو بر سرو گردن و کبد سلمان رشدی، نشان از تعلیم قبل از اقدام این جوان به جنایت دارد. و لابد تصویر او نیز، بر یکی دیگر از خیابان های تهران با نام او نیز، جزو برنامه های آتی  رژیم ملا است! 4 میلیون دلار، که وعده پرداختش از امکانات به یغما برده شده مردم ایران  به مجری فرمان خمینی داده شده است!

انقلاب ضد استعماری هند به رهبری مهاتما گاندی، به دلیل تاکید بر خود کفایی به رهبری او، از پوشش ملی با پارچه های سفید تولید هند ، بافته از نخ با چرخ نخ ریسی خانگی، همگی سفید بود. به رنگ پنبه و پشم خالص.

ولی انقلاب استعماری ایران با حاکمیتی که با چماق بر سر مردم می کوبد تا حافظ منافع کارخانه های نساجی سهامداران ورم کرده جهانی کنندگان باشد، به رنگ سیاه است. حجاب اجباری فقط برای حفظ منافع آنان. رنگ انقلابات به درستی ماهیت آنان را نیز افشاء می کنند.

تقیه ” به معنای دروغ گفتن به دشمن، یکی از قوانین اسلام است. و جالب این که مدت 43 سال  رژیم ملا به مردم ایران دروغ گفته است! نه تنها ضد امپریالیت نیست بلکه حافظ منافع امپریالیسم در جهان است.

و اسناد نوکری اش یکی بعد از دیگری رو می شوند. و بقای آنان با کشتن احمد کسروی تا سلمان رشدی دیگرمیسر نخواهد بود.

به این فیلم از اوج انقلاب در ایران نگاه کنید.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gWoUkd8APc4

 

در این فیلم کسی که کنار خمینی ایستاده و دست خود را به دست خمینی می مالد و بعد به دست مردم، سفیر انگلیس در ایران،

” سر آنتونی پارسون های- رس” بین سال های 1974- 1979 است.

2_11

 

Sir Antony Parsons hi-res,

 

و اسناد همکاری تنگاتنگ رژیم ملا با رئیس جمهور اوباما و قول دادن او به سید علی خامنه

ای برای دادن گرین کارت به فرزندان ملایان دزد، توسط اوباما، با میلیارد ها دلار ارز مردم ایران در حساب های بانکی ملا زاده های انگل جزو اسنادی است که اف بی آی از خانه ترامپ ربوده است. ولی یقیننا کپی آنان نیز به زودی رو خواهد شد.

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

Comments are closed.