آزمایشگاه های مرگ زای آمریکا در اوکراین

آزمایشگاه های مرگ زای آمریکا در اوکراین

پخش پاتوژن های پاندمی با پهپاد

 

وین 1 آوریل 2022      فرح نوتاش     جبهۀ جهانی ضد امپریالیست      قدرت زنان  

 

آمریکا تا کنون دارندۀ 336 آزمایشکاه مرگ زای بیولوژیک در کشورهای مختلف جهان است. 30 آزمایشگاه تسلیحات مرگ زای بیولوژیکی توسط ارتش روسیه در اوکراین کشف شده اند.

هانتر بایدن، پسر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، 2.4 میلیارد دلار برای آزمایشگاه های مرگ در اوکراین، سرمایه گذاری کرده است. و با همکاری پنتاگون آن ها را

راه اندازی کرده است.  

در این آزمایشگاه های مرگ، خفاش، حشرات مختلف و حیوانات کوچک با توانمندیهای  انتقال پاتوژن های (میکروب، ویروس)  خطرناک پیدا شده اند. و همچنین در برخی از این آزمایشگاه های مرگ، اسنادی گواه برتحقیق بر روی خفاش ها، و وجود ویروس” کوید 19 ” کشف و ثابت شده اند.

ویروس اولیه کوید 19 احتمالا در پایگاه فورت دیتریک آمریکا ساخته شده و در اوکراین به تولید رسیده است. (گواه: مرگ هزاران نفر و دفن بی اجازه برای کالبد شکافی به اقوام متوفیان، و بستن پایگاه فورت دیتریک بعد از سپتامبر 2019)

سرمایه گذاری پروژه ( ای ان. 68 727) توسط آلمان انجام شده است و نمونه سروم خون 1000 نفر اوکراینی با نژاد اسلاو، به برند نوچ هامبورگ آلمان منتقل شده است. در برخی از این آزمایشگاه های مرگ ، بیولوژیست های آلمانی با بیولوژیست های آمریکایی همکاری می کرده اند.

سیصد و بیست کانتینر از پاتوژن های مرگ زا و 140 کانتینر پر از انگل های خفاش و

 حشرات مختلف پیدا شده است. از سربازان اوکراینی به عنوان خرگوش آزمایشگاه های مرگ سوء استفاده می شده است.

وزارت بهداشت اوکراین و بخش بیولوژی آن، فقط رو کشی برای این همه فعالیت جنایی بوده و خبر از آنچه که در جریان بوده نداشته اند. حقوق ها توسط آمریکا پرداخت می شده است.  

ef1ab2ad6f

 

جو بایدن و پسر، طبقه حاکمان جنایتکار آمریکا !

در 29 مارس تمام اطلاعات لپ تاپ هانتر بایدن به تقاضای برخی از جمهوری خواهان به آرشیو رسمی کنگره آمریکا منتقل شد. گویی که کنگره آمریکا از سیاست خارجی مرگ زای آمریکا بی خبر بوده !

آخرین آمار موسسه وورلد او متر

وورلد اومتر-کوید 19 – پاندمی  ویروس کرونا

به روز شده در اول آوریل 2022

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا:

488,759,267

تعدادمتوفیان 

6,167,839

 

تعداد شفا یافتگان:

423,817,614

 

تعداد افرادی که با عوارض جانبی واکسن ها فوت کرده اند باید به تعداد متوفیان افزوده شوند. 

در 1948 وقتی رئیس پنتاگون در بارۀ ارجحیت تسلیحات میکروبی به کنگره آمریکا گزارش می داد، بر غیر قابل رد گیری بودن این سلاح های کشتار جمعی تاکید داشت . ولی امروز دنیا آگاه از جنایات آمریکا است و هانتر بایدن و پنتاگون را برای تولید و پخش ویروس کرونا محکوم می کند.

امروز جهان آگاه از سوء استفادۀ آمریکا از اوکراین، به عنوان کشوری در اروپا ، برای پیاد کردن توطئه هایش است.

آمریکا، کشوری در آنسوی کره زمین، سعی دارد توسط سیاستمداران حقیری که حاضرند کشورشان را به راحتی بفروشند خود را با حیله وارد اروپا کرده است. و

 غیر ممکن است که بتواند آلودگی صد بعدی اش را به  فاجعه بزرگ امروز جامعه جهانی کتمان کند.

و دیگر غیر ممکن است که بتواند دستان آلوده به گند وعفونت خود را، که مسبب کشتار بیش از 6 میلیون انسان در روز کرۀ زمین است مخفی کند. و برای هانتر بایدن و پنتاگون غیر ممکن است که بتوانند از انتقام این جنایت عظیم جان بدر برند.

از طرفی دیگر، رییس جمهوران آمریکا، بعد از کودتای 2014 در اوکراین ، با حمایت مالی، دادن تعلیمات نظامی و مسلح کردن گروه های فاشیست اوکراین از آنان برای خود ارتش نیابتی ساخته اند. و تصمیمشان پخش پاتوژن ها به دنباس و روسیه با پهباد بوده است.  

حیرت آورترین بخش سناریوی گسترده و جنایی آمریکا این است که اکثر انتی فاشیست ها، دیگر یادی از هولوکوست نکرده و از فاشیست های اوکراین دفاع می کنند!

و فروشندۀ بی شرم اوکراین در سخنرانی های پی در پی خود برای نمایندگان ملل مختلف ، آنان را بی شرم خطاب می کند!  

و در جایی که جو بایدن همواره قول داده بود که از هر گونه دخالت در درگیری اوکراین فاصله خواهد گرفت، حال پیشنهاد فرستادن گروه های نظامی آمریکا به اوکراین را دارد.  و برای فروش نفت و گاز آمریکا، بجای نفت و گاز روسیه به اتحادیه اروپا، شدیدا سراسیمه است.

نه به نوکران آمریکا

استقلال اروپا، نیاز به سیاستمداران با شخصیت دارد

 

www.farah-notash.com

Women’s Power

 

Comments are closed.